Su altı Drone: PowerRay

Kıyıya veya bir göl kenarına balık tutma için gidiyorsanız,en iyi teçhizata ve yeme sahip olabilirsiniz,fakat yanlış yerdeyseniz hiçbir şey bulamazsınız.Yalnızca deneyimleriniz size yol gösterebilir.

PowerEgg ve PowerBee gibi oldukça kullanışlı drone’ları üreten PowerVision, bu sefer su altı dünyasına yepyeni bir kapı aralayacak olan drone’u PowerRay ile balık tutmayı seven ve denize ilgili olan kullanıcılara farklı bir deneyim vadediyor. PowerRay su altında 30 metreye kadar dalış yapabilmektedir.Yapısındaki “Balık Bulucu” sonar bileşeni kullanarak 40 metreye kadar etki edebilmektedir.Cihazın wifi sistemi bulunmakta ve 100 derecelik çekim açısıyla 4K resim ve video çekerek cep telefonunuza uygulaması aracılığıyla görüntüleri görmenizi sağlamaktadır.

Aynı zamanda yaydığı mavi renkli ışık balıkları çekmekte ve uzaktan kumandalı yem damlatma sistemi bulunmaktadır.İsterseniz yem de yerleştirebilirsiniz. PowerRay bir giyilebilir cihaz veya kendi VR gözlük ile kontrol edilecek bir seçenek ile birlikte geliyor.Kafanızı hareket ettirerek kontrol etmenize olanak sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir